Delirium

Uygun fiyat ve güvenilirlik ilkeleriyle yola çıkan Delirium bir İsviçre markasıdır. Güvenli, hesaplı, yüksek kaliteli - delirium ™, kalite sertifikalı elektronik sigara ve e-likitleri geliştirmek için uzmanlaşmış vaping ürün üreticileriyle bilikte çalışmaktadır . Her delirium ™ ürünü, yüksek kaliteli ve güvenli kullanımını sağlamak için titiz bir kalite kontrol sürecine tabi tutulur. Malzemeler, üretim ve ambalajlama için ISO 9001 sertifikalıdır. Gerçekten uygun fiyatlarla ve bilgili müşteri desteği ile rakipsiz bir değer sunmaktadır.

Ne Yapıyoruz sorusuna şu şekilde cevap vermektedir : “Tek kelimeyle yenilik yapıyoruz” . Kişisel vaping tecrübelerimizi alıp, elektronik sigaralardan ne beklenildiğini, hangi şeyin uygulanabilir olduğunu ve en uygun değeri sunmak için nasıl yol gösterileceğini görmek için müşterilerden alınan geribildirimle birleştiriyoruz .

İsviçre ve Slim 2 bu konuda iyi bir örnek. Bir süre sonra orijinal İsviçre ve Slim'i en az üç ay boyunca kullanan belgelerden derlenen bilgiler üzerinden geçtik. Bobin malzemesinden damla ipuçlarına kadar değişen birkaç konu vardı ancak bunların hepsi kaçınılmaz bir gerçekle karşılaştı: hemen hemen herkes, pilin daha fazla kapasiteye sahip olması gerektiğini düşünüyordu. Bu iyileştirmeyi yaptık ve fitilleri, bobinler ve daha fazlasını da değiştirdik.

28 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
STOK TÜKENDİ
Delirium 69 Atomizer
59,90 TL
 Sepete Ekle
28 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
BİZİ TAKİP EDİN !

+90 538 896 82 56

PremiumBuhar.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır