Kangertech

Kangertech Hakkında

Kangertech ilk kurulan elektronik sigara markalarından biri olarak 2007 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.Mod Batarya ve full kitler üzerine yoğunlaşmış olan firma,kullanıcı güvenliği konusunda kalitesini CE, RoHS ve SGS sertikalarını tasdiklemiş olup,çevreye karşı duyarlılığını da ISO 14000 standartını sağlayarak ispat etmiştir.

Satış pazarlama ağının en güçlü olduğu ülke Amerika Birleşik Devletleri!’dir. Ülke genelinde satış rakamlarını rakiplerinin oldukça üzerindedir.Kangertech Sub Tank, Kangertech Five6 gibi modelleri milyonlara yaklaşan adetlerde ilgi görmüştür.

lk yüksek profilli Kanger ürünü Protank'tı ve 2013 yılında piyasaya sürüldü. Bu ürün  cartomizer tarzı ürünlerden  doldurulabilir tank tabanlı sistemlere geçişte önemli bir faktör oldu. Protank, Kanger'in kendi T2 ve MT3 clearomizerlerini  de içeren diğer tanklar da buna öncülük etse de şık, dayanıklı tasarımı ve verimli değiştirilebilir bobinleriyle dünya çapında bir başarıya imza attı.Aynı zamanda güvenli bir şekilde kullanım yapılması  için,atomizerlerde  plastik yerine cam kullanımı çığır açıcıydı. Bu popüler marka üzerine inşa edilen Protank, vaping teknolojisinde en son yenilikleri içerecek şekilde düzenli olarak güncellenen oldukça başarılı bir dizi tank haline geldi.

Kangertech tankları hem yeni başlayanlar için, hem de uygun fiyatlı ve kullanımı kolay olduğu için oldukça avantajlıdır.

111 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
111 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
BİZİ TAKİP EDİN !

+90 538 896 82 56

PremiumBuhar.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır