SMOK I-Priv Kit Elektronik Sigara

Ürün Kodu : STP1675823270
699,90 TL
- +

 • Ürün Tanıtımı

   

  Eğer bir mod yapay zekaya sahip olursa bunun etkisi ne olur? Yeni ürünümüz I-Priv size işte tam da bunu gösterecek! Sizi tamamen anlayabilen, size cevap veren ve komutlarınızı algılayan bir mod düşünün. Tasarım olarak bir savaşçıyı andıran mod 230W’a kadar çıkış gücü ile birlikte size güçlü çekiş modları sağlar. Yuvarlak TFT ekranında yeni tasarlanmış kullanıcı arayüzünü görebilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanmış büyük ateşleme tuşunun kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca cihazın alt kısmında LED ışık mevcuttur. Kit içeriğinde yer alan TFV12 Prince tank 8ml kapasiteye ve devrim niteliğindeki strip coillere sahiptir. Bunun yanında, bu mod 21700, 20700 ve 18650 batarya tipleri ile uyumludur. Geliştirilmiş teknolojisi ve çok sayıda fonksiyonu ile savaşçı geliyor!

   

  Kit İçeriği

   

  1x I-Priv Mod

  1x TFV12 Prince Tank

  1x V12 Prince Strip Coil 0.15ohm (Kurulu halde)

  1x V12 Prince Mesh Coil 0.15ohm

  1x 18650 Batarya Adaptörü

  1x Yedek Cam Tüp

  1x USB Kablo

  1x Kullanım Kılavuzu

  Yedek Parçalar

   

  Bir Savaşçının Sembolü – Güçlü Gövde

   

  I-Priv mod dış iskelet ile kaplanan güçlü bir gövdeye sahiptir. Bu tasarım tüm kite kırılmaz ve çekici bir görüntü katar. Modu elinizde tuttuğunuzda savaşçıdan gelen gücü hissedeceksiniz.

   

  Ekran Tasarımı

   

  I-Priv ön kısımda yuvarlak TFT ekrana sahiptir, bir savaşçının ark reaktörü gibi tüm kite bitmek tükenmek bilmeyen bir güç sağlar. Ayrıca ekran üzerinde kullanım detaylarınızı görebilirsiniz.

   

  Siz Söyleyin Savaşçınız Yapsın

   

  I-Priv yapay zeka teknoloji ile tasarlanmıştır, belli komutları dinleyerek komutları yerine getirebilir. Aşağıda 14 adet komut mevcuttur, gizli kodlar siz ve savaşçınız arasındadır. (Bu özelliği kullanmak için öncelikle sesi açmalı ve ses tipini seçmelisiniz.)

   

   

  Yepyeni Dinamik Kullanıcı Arayüzü

   

  I-Priv yepyeni dinamik kullanıcı arayüzüne sahiptir, bu arayüz size mükemmel bir görsel deneyim yaşatacak! Ekranda doğrudan VW/TC modlarını, Memory modunu, vaping efektini, voltajı, batarya ömrünü ve rezistans değerini görebilirsiniz.

   

  3 Farklı Mod Mevcuttur

   

  TC (Ti, Ni, SS), VW ve Memory modları olmak üzere 3 adet mod seçeneği mevcuttur.

   

  Alt Kısımdaki LED Işık

   

  Cihazın alt kısmında gizlenmiş küçük bir sürpriz mevcuttur, ayarlar yardımıyla veya sesli komut modunda iken “Switch on Light” komutu ile ritmik şekilde parlayan ışığı görebilirsiniz. 9 farklı renk seçeneği ve 3 farklı ışık stili mevcuttur.

   

  Çift Batarya Ömrü Göstergesi

   

  Ekran üzerindeki çift batarya ömrü göstergesi size bataryalarınız hakkında son durumu gösterir.

   

  Daha Fazla Seçenek – 18650 Batarya Adaptörü

   

  I-Priv batarya için daha geniş bir alana sahiptir, bu sayede 21700 veya 20700 bataryaları kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer daha fazla batarya seçeneği istiyorsanız size bu harika 18650 batarya adaptörünü de sunuyoruz. Mini teleskop görünümlü bu adaptör yardımıyla cihazınıza 18650 bataryaları yerleştirebilirsiniz. Bu batarya adaptörü ile birlikte cihazda kullanabileceğiniz batarya tipi sayısı 3 olacaktır. (18650 / 20700 / 21700)

   

  230W Çıkış Gücü

   

  I-Priv modun çıkış gücü 230W’a kadar yükseltilebilir. Sıcaklık veya watt ayarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

   

  Ergonomik Olarak Tasarlanmış Ateşleme Butonu

   

  I-Priv modun sol kısmında bulunan büyük bir ateşleme tuşuna sahiptir. Ateşleme butonu sağ kısımda yer alan modlara kıyasla çok büyük kullanım kolaylığı sağlanır.

   

   

   

  Batarya Kurulumu

   

  (1) Batarya kapağını resimde görüldüğü gibi açın.

  (2)  İki adet 21700 bataryayı cihaza doğru bir şekilde yerleştirin.

  (3) Batarya kapağını kapatın.

   

  Çok Sayıda Koruma Özelliği

   

  I-Priv mod potansiyel risklere karşı korunmak için koruma özelliklerine sahiptir.

   

  Priv USB Kablo

   

  I-Priv kit içerisinde yüksek kaliteli Priv USB kablo bulunmaktadır. Standart siyah kabloların aksine daha sağlam materyalden yapılmıştır. Kablo üzerinde yer alan koruyucu tabaka yüksek esneklik ve güvenlik sağlar. Kablonun iki ucunda bulunan özel tasarlanmış yaylar sayesinde de potansiyel hasarlara karşı kablo korunur. Hem güvenlik özellikleri hem de görünüşü itibarıyla şık ve yüksek kaliteli bir aksesuardır.

   

  Güncelleme ve Şarj Desteği

   

  Cihaz yazılım güncelleme özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca pilleri şarj etmek için cihazdan çıkarmanıza gerek yoktur, USB girişinden cihazı şarj da edebilirsiniz.

   

  Mesh Coil & Strip Coil

   

  Kit içeriğinde iki yeni coil bulunmaktadır, V12 Prince Mesh ve V12 Prince Strip. Geleneksel coillerin aksine bu coillerin ısınma alanları daha geniştir ve daha yüksek güçler ile uyumlu bir şekilde çalışabilirler. Bu yeni coillerle saf tadın ve yüksek miktarda buharın tadını çıkarabilirsiniz.

   

  Patentli Kilitleme Mekanizması

   

  Yeni tasarlanmış üst kısımda patentli kilitleme mekanizması vardır, bu tuşa bastıktan sonra üst kısmı açabilirsiniz. Bunun yanında bu tasarım üst kısmın yanlışlıkla açılmasını ve likit sızıntılarını önler.

   

  Üst Dolum Sistemi

   

  Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

   

  1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

   

  2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

   

  3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

   

   

   

   

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  713,90 TL
  713,90 TL
  2
  360,45 TL
  720,90 TL
  4
  183,72 TL
  734,90 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  699,90 TL
  699,90 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  699,90 TL
  699,90 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
BİZİ TAKİP EDİN !

+90 538 896 82 56

PremiumBuhar.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır