Vaporesso

Vaporesso markası, henüz görülmeyen bir şekilde e-sigara sektörüne güvenlik, kolaylık ve erişilebilirlik kazandırmak amacıyla kuruldu. Vaporesso, temel seviyeden, e-sigara donanımını geliştirilmiş ısıtma elemanları, sızdırmaz tanklarla daha rahat ve daha erişilebilir, her türlü ihtiyacı karşılayan modlara uygun hale getirmek için araştırma ve geliştirme ve uzman üretim alanlarındaki teknolojik gelişmeleri kullanmaya benziyor. Ürünlerimizin, sigarayı bırakmak veya dinlenmek olsun, son kullanıcılarımızın hayatlarını değiştirdiği bir dünyayı hayal ediyoruz; sloganıyla yola çıkmıştır.

Vaporesso son yıllarda Revenger serisiyle dünya çapında inanılmaz bir yükselişe geçmiştir. Bu başarı öyle bir seviyededir ki, Revenger modeliyle alakalı yaklaşık 300 adet patent alınmıştır. Revenger x , revenger mini ile devam eden serinin yeni modellerinin de yakın zamanda piyasada olacağını belirtelim.

Ayrıntılara özen göstererek tüketici odaklı tasarımı ve sanayi tecrübesi ile birlikte, canlandırıcı kavramlar ve donanım sonuçlarını, benzersiz bir buhar deneyimi için sürekli çalıştıklarını ifade eden Vaporesso, diğer firmalardan farklı olarak kullanıcılarını fabrikasından üretimin tüm aşamalarında misafir ediyor.2006 yılından beri devam eden bu macerada dünya devi haline gelen Vaporesso’nun tüm ürünlerini orijinal olarak sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

80 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
STOK TÜKENDİ
Vaporessso Target Pro
 
599,00 TL
 Sepete Ekle
80 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
BİZİ TAKİP EDİN !

+90 538 896 82 56

PremiumBuhar.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır